Hebben zeer prettige ervaring met dit bedrijf. Na aanschaf van een mooie gebruikte caravan kwam ik er in het weekend achter dat ik de caravan wel kon trekken met de auto maar dat de caravan eigenlijk net zo zwaar of beladen zelfs zwaarder zou zijn dan de auto. Hierdoor is de kans op slingeren zeer groot, ook bleek nog dat ik mij verkeken had wat ik wel en niet mocht hebben met een rijbewijs B. Al met al zat ik hiermee aardig mee in mijn maag, want we hadden wel getekend. Op maandag met Mark van de Shelter gebeld en hele verhaal uitgelegd. En zoals het bij de verkoop ging zo ging het ook hierbij, Mark bood zelf aan om anders de verkoop te annuleren omdat hij wel begreep dat wij hier niks mee konden. Ik was zeer opgelucht dat hier zo coulant mee werd omgegaan. Ook werd er niet op aangedrongen dat we een andere caravan moesten kopen. Wel hebben we zelf nog gekeken of er dan een andere caravan was maar konden helaas niet slagen. Al met al zeer tevreden hoe dit bedrijf met klanten omgaat, een dikke pluim.
Voor het eerst een camper gekocht en hebben ervaren dat er met dit bedrijf eerlijk en goed te onderhandelen valt over prijs en toebehoren. Mocht er iets ontbreken of niet goed werken of uitleg over de apparatuur in de camper dan kunnen we altijd bij hen terecht.
We hebben deze zomer bij dit bedrijf een mooie camper gekocht met inruil van onze eerste camper. De eerste kennismaking met Gerard verliep heel prettig en we waren er al snel uit dat we de camper wilden kopen. De onderhandeling ging zakelijk maar zeer klantgericht, waarbij duidelijke afspraken zijn gemaakt over de te vervangen en te instaleren onderdelen. Tijdens gebruik kwamen we nog enkele kleine tekortkomingen tegen die meteen zijn verholpen en zelfs een door mijn onhandig geknutsel met de radioaansluiting veroorzaakte kortsluiting in de bedrading werd kosteloos maar professioneel opgespoord en verholpen. Samengevat: Geen loze praatjes, klantgericht en uitstekende after sales.
Nav de aankoop van een camper voornamelijk contact gehad met Gerard. Wat een top persoon en zakenman. Zeer goed eerlijk en duidelijk zaken doen met hem. Hij zegt wat hij doet en doet wat hij zegt. Zowel de aankoop als de aflevering waren top. Gerard bedankt en jullie mogen TROTS zijn op jullie bedrijf. Dit vooral door de ontspannen sfeer en benadering van mensen.
Bij eerste tel. contact zeer prettig te woord gestaan en afspraken gemaakt. Vervolgens bij eerste bezoek netjes opgevangen door een medewerker. Wat direct opvalt is de netheid in en om het bedrijf. Medewerkers allemaal werkend in bedrijfskleding en allen behulpzaam en aardig. Vervolgens werd de mogelijkheid geboden om in alle rust de evt. aankoop de bezichtigen. Alle medewerking werd verleend en er werd goede informatie gegeven. Voor de aankoop werd de camper na gelopen en zouden enkele kleine mankementen verholpen worden. Op de dag van overdracht weer in alle rust nogmaals de camper bekeken en de mankementen bleken volgens afspraak verholpen te zijn. Bij de overdracht hebben we een mooie bos bloemen ontvangen van Gerard. Zeer attent. Al met al een zeer goed en vertrouwd gevoel overgehouden van dit bedrijf. Afspraken worden nagekomen en men doet wat wordt beloofd. Het bedrijf en de medewerkers zijn een voorbeeld voor anderen. Klasse.
Onze camper staat nu 1 jaar in de stalling bij de Shelter en dit is een uitstekende locatie, je bent vrij in het halen en brengen van je camper. Reparaties en APK keuring aan voertuig, installeren van accessoires zoals een Bearlock en satelliet schotel etc is allemaal mogelijk en wordt deskundig uitgevoerd. Alles keurig afgewerkt. Ook met de medewerkers, met name Gerard en Mark, is alles te bespreken en je wordt uitermate vriendelijk geholpen. Wij zijn zeer tevreden over De Shelter!
Bij aankoop geen extra afleveringskosten zoals bij de meeste anderen Goede service en toen het slot van de deur defect bleek te zijn was een belletje voldoende om direct langs te kunnen komen voor reparatie
Het is n fantastische bedrijf, heel veel service, goed overleg, grote deskundigheid, mooi schoon bedrijf, zeer klantvriendelijk voorbeeld voor heel veel bedrijven.
Fam. Uit Groenlo, koop occasion caravan, Bedrijf waar klantvriendelijkheid hoog in het vaandel staat. We zijn prima geholpen door Mark, Het was het eind rijden zeker waard, zijn zeer tevreden hoe de caravan is afgeleverd.
betrouwbaar, zeggen wat ze doen en doen wat ze zeggen. Stalling goed bereikbaar maar de plaatsen in de selfservice stalling zijn wat krap bemeten. Deskundig personeel die altijd wel tijd hebben voor info en of service.
Het moet gezegd: de erg goede beoordelingen op deze site stroken geheel met mijn eigen ervaringen. De service die Gerard van Egmond van De Shelter Amstelveen geboden heeft was perfect. Eerlijke voorlichting over de aangeboden camper, duidelijke uitleg, en een goed oor voor mijn wensen. Een niet helemaal meer goed sluitend raampje van de aangeboden buscamper is grondig en gratis gerepareerd: een hele dag werk, met de droogtijden die nodig waren. De motor van de Mercedes Sprinter was inderdaad zo goed als mij was verzekerd: de ANWB keuring die ik heb laten doen bevestigde dat helemaal. Een kleinigheid aan de spiegels is financieel gecompenseerd. Ook de fijne financiële afwikkeling met wat persoonlijke wensen van mijn kant was geweldig. Kortom, helemaal goed!
Heb goede ervaringen met dit bedrijf Had de mover bediening stuk gebeld en de andere morgen werd er een nieuwe bezorgd
Goed verzorgd bedrijf met ruime keuze en mogelijkheden. Deskundig en eerlijk personeel die ook open staat voor persoonlijke wensen. We begonnen met de aanschaf van een gebruikte camper maar inmiddels doen we onze caravan onderhoud en stalling ook bij de Shelter en erg tevreden.
Bijzonder prettig bedrijf. Vriendelijke ontvangst en persoonlijke benadering. Wij voelden ons zeer welkom. Afspraken en contact verlopen soepel en prettig. Men is daar echt van \"de korte lijntjes\". Al met al een bedrijf met een prettige sfeer waar we zeker terug zullen komen.
Bij de aankoop van onze 2e hands caravan werden we uitstekend bediend. De uitgevoerde service-beurt werd voorbeeldig uitgevoerd. Een begripvol en luisterend oor hebben we hier ervaren.
Prima service zowel onderhoud als ver/inkoop onze caravan, nu ook de stalling erbij zijn er helemaal tevreden. Top bedrijf!!!
Keurig bedrijf met super service!
Een fantastisch bedrijf. Het bedrijf is heel proffesioneel en erg meegaand. Mijn vrouw en ik hadden een Elnach Baron 120L camper gekocht. We kregen veel informatie en het bedrijf liet ons weggaan met een super goed gevoel. Helaas overlijd mijn vrouw 2-2-16 onverwachts. Hierdoor kon ik de camper niet afnemen. De directeur was erg meegaand en is samen met mij tot een goede compromis gekomen. Ik hoefde de camper niet af te nemen met alle gevolgen van dien voor het bedrijf. Ik raad dit bedrijf zeker aan!! Wat een service bieden ze! Ik ben super erg tevreden en dit is zeker een bedrijf om zaken mee te doen. Niet alleen omdat ik de camper niet hoefde af te nemen maar ook omdat wij super goed geholpen zijn met de aankoop!!
Na enig mail contact is de zaak opgelost.
Zeer goede hulp, en extreem vriendelijke mensen
Ik ben wat laat met de waardering Ervaring met servicebeurt en daarna reparatie.is prima. Het maakt niet uit of de caravan oud of nieuw is. Zeer vriendelijke behandeling.
Legmeerdijk 226
1187 NK Amstelveen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.