Ben super blij met Lex, hij heeft me met alles voor het rijden geholpen en ben in 1 keer geslaagd! Hij heeft ook alle aandacht voor je en zorgt er ook voor dat je in 1 keer slaagt! Zeker een aanrader!!
Lex van der Steen is een ervaren, deskundige en vriendelijke instructeur. De lessen zijn op een goede en stapsgewijze manier opgebouwd. Er kan ideaal gewerkt worden aan je vaardigheid en kennis. Een goede aanrader!
Lex heeft mij, ondanks mijn onzekerheid en zenuwen, ontzettend goed begeleid tijdens de lessen. In 1 keer geslaagd!! Super.
In een keer geslaagd bij deze rijschool. Zeer goede lessen en goede feedback na lessen. Ik ben zeer tevreden over deze rijschool!!
Lex is de rust zelve als rij-instructeur. Hij weet wat je moet kunnen om te slagen & zorgt ervoor dat je met een zelfverzekerd gevoel het examen in gaat. De lessen van Lex zijn goed opgebouwd en hij houdt rekening met jou als persoon. Verder reageert Lex altijd vliegensvlug op berichtjes, wat erg fijn is als je rooster opeens verandert. Kortom: de rijlessen zijn van goede kwaliteit, de sfeer is gezellig en Lex heeft oog voor jou!
Het waren altijd fijne, duidelijke en leerzame lessen van Lex!
Lessen zijn goed opgebouwd waarin je jezelf makkelijk kunt ontwikkelen. Je merkt zelf wanneer je bepaalde handelingen goed of juist minder goed kunt uitvoeren en daar wordt tijdens de lessen ook rekening mee gehouden. Door de vele oefeninge n kan ik met een goed en veilig gevoel de weg op. Een top bedrijf dus!
Ik heb genoten van elk uur! De man is serieus waar het moet, maar altijd in voor een geintje of mop! Hij weet binnen een paar weken hoe je in elkaar steekt. Bij het missen van borden bij doodlopende straten niets gezegd, je ziet vanzelf de paaltjes aankomen. Werkte voor mij beter dan tijdig ingrijpen. Lex is naar mijn mening ook zeer geschikt voor autisten, anders was ik namelijk niet in 1keer geslaagd! Aanrader!!!
Altijd leuke en leerzame lessen gehad!
Het is Lex gelukt om ondanks mijn onzekerheid en slechte eerdere ervaringen mij deskundig en sneller dan ik zelf had bedacht te begeleiden naar het slagen voor mijn rijexamen. De rijlessen waren ontspannen voor zover het leren auto rijden dat toelaat ;-), Lex is geduldig, met humor als dat kan en serieus als dat moet. Ik moest even wachten voordat ik aan de beurt was om te beginnen met lessen bij Lex maar dat was het dubbel en dwars waard.
Ik ben na 35 rijlessen, wat het gemiddelde is, in één keer geslaagd. Daar wil ik Lex echt voor bedanken! Toen ik proeflessen ging doen, vond ik de sfeer in de auto erg belangrijk. Lex was de tweede instructeur/rijschool waarbij ik een proefles deed en het klikte goed, dit had ik bij de andere rijschool niet. Ik vond dit belangrijk, omdat 90 minuten erg lang kunnen duren als de sfeer niet goed is. Ik heb gezellig met Lex kunnen praten, maar als het stil was, was het niet ongemakkelijk. Daarnaast heeft hij mij veel vertrouwen gegeven door het zelfstandig rijden. Hij schrijft soms administratieve dingen op, waardoor hij niet de hele tijd de weg in de gaten kan houden (uiteraard kijkt hij wel erg regelmatig). Dit gaf mij vertrouwen, omdat Lex het “aandurfde” om niet op de weg te letten en mij mijn eigen gang liet gaan. Ook hebben we tijdens de les moeilijke verkeerssituaties geoefend. Vóór mijn praktijkexamen had ik nog een halve les en de route die we toen deden, was deels ook mijn examenroute! Lex bereidt je dus goed voor en daarom zou ik hem zeker aanraden.
Dankzij Lex ben ik in 1x geslaagd! Hij heeft goed door wanneer je echt op niveau zit en dus kan gaan afrijden. Verder vind ik dat hij veel geduld heeft, maar hij geeft ook regelmatig kritiek (waar je veel van leert). Hij laat je vooral heel erg zelfstandig je gangetje gaan, waardoor je meer zelfvertrouwen krijgt achter het stuur en dat vind ik toch wel erg belangrijk. Ook heeft Lex veel ervaring, waardoor je gaandeweg leert waar je vooral op moet letten. Daardoor ben je goed voorbereid op je rij-examen.
Bedankt Lex, je hebt mijn vertrouwen verhoogd en mij verder gebracht in wat ik in werkelijkheid kon bereiken. Bedankt voor uw geduld, maar ook soms om wat harder tegen me te zijn om zodoende verder te komen. De moeite waard om Lex te nemen als instructeur.
Dankzij Lex ben ik in 1 x geslaagd! Dit komt doordat hij heel goed weet hoe hij jou het beste iets kan leren, en dit veel en rustig met je oefent. Hij geeft altijd goede feedback en daarnaast heb ik veel lol met hem gehad! Ik kan Lex zeker aanraden.
Lex is een goede rijinstructeur. Hij is kalm en grijpt alleen in wanneer het nodig is om jou zoveel mogelijk controle en verantwoordelijkheid te geven. Daarnaast zoekt hij de verkeerssituaties op die lastig zijn zodat je ervaring kan opdoen en voorbereid aan je rijexamen kan deelnemen.
Lex is relaxed, wat jou ook meer zelfvertrouwen geeft. Zijn kritiek is opbouwend, de sfeer is fijn en hij is ook nog eens hartstikke aardig. Echt een aanrader!!! Ik ben in 1x geslaagd ;)
Lex is een geweldig goede rij instructeur, die ik iedereen kan aanbevelen! Hij is zeer ervaren en geduldig. Service gericht en klant vriendelijk. Een absolute aanrader!!
In één keer geslaagd bij Lex! Altijd heel geduldig en veel van geleerd.
Above all what I learned with Lex is to safely drive, which is the best insurance you can invest in. I thought it would take less time, however, I passed the exam in one time. :D
Echt een top rijschool! Je leert al snel in de eerste les hoe de auto werkt en waar je op moet letten met het schakelen. Verder leer je al snel hoe en waar je op moet letten tijdens het kijken in het verkeer. Wat ook een goed punt is, Lex probeert je zoveel mogelijk zelfstandig te laten rijden. Daarmee bedoel ik dat je zelf al snel bezig bent met het zelf besturen van de hele auto. Hier en daar waar het nodig is krijg je goede tips en als het moet grijpt Lex in, maar je krijgt dan ook de goede feedback terug waarom hij ingreep. Over het algemeen echt een top rijschool maar ook top rijinstructeur. Ik heb hier echt een hele leuke ervaring aan overgehouden, als jij een goede rijschool zoekt waar je snel je rijbewijs kan halen is dit de rijschool voor jou!
Lex is een super goede instructeur. Hij is rustig en heeft veel geduld. Bij lastige onderdelen neemt hij extra tijd en wordt er ook veel aandacht aan besteed. Zeker aan te raden!
Lex is een hele goede rij-instructeur. Hij heeft veel kennis en ervaring. Daarnaast is hij geduldig, maar houd je wel scherp. Hij heeft een fijne lesmethode en kan goed uitleggen.
Het is een erg goede rijschool. De lessen van Lex zijn erg fijn, omdat hij geduldig en rustig is. Zelf had ik nooit gedacht dat ik mijn rijbewijs in een keer zou halen, maar door Lex is het wel gelukt!
Super ervaring, vanaf het begin al goed ontvangen en super lessen keer op keer.
Ik heb een ontzettend goede ervaring gehad bij Lex. Hij nam rustig de tijd en zorgde ervoor dat ik me op mn gemak voelde in de auto. Ik zou Lex zeker aanraden als je wat onzekerder bent, omdat hij er rekening mee houdt. Daarnaast wordt je gewoon supergoed voorbereid op het examen.
Tempo Doeloestraat 209
1336 NB Almere
Bij Autorijschool Lex van der Steen staat de persoonlijke benadering en jouw leerproces centraal, met als doel om jou op een veilige en zelfstandige manier de weg op te laten gaan.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.