NIU UQI MIDDENSTANDAARD PROBLEMEN
Sinds ik mijn Niu een aantal maarden terug heb gekocht blijf ik problemen met de middenstandaard die steeds weer doorbuigt.
de eerste keer bleek er een plaatje los te zitten, ok goed die hebben ze weer op z'n plek gelast en een paar weken later was het hele plaatje weg en kon de scooter weer niet stabiel op de standaard staan.
ja de zijstandaard was ook geen optie vanwege teveel speling waardoor hij meerdere malen is omgevallen en schade had opgelopen. ondanks dat dit dus een fabricage fout was werd de schade niet vergoed. de middenstandaard werd weer even 'gerepareerd' maar een paar weken later wederom doorgezakt. de collega die ik toen sprak zei dat het een bekend probleem was, iets wat door een andere verkoper werd ontkent. er was wel iets aan te doen maar dan zat het stepje voor de passagier in de weg. mijn antwoord was nou dan haal je die er toch af.
affijn ik krijg bericht dat hij gerepareerd ik. ze rijden 'm naar buiten, zetten 'm op de zijstandaard, en ik moet toegeven de speling daarvan is er helemaal uit dus die staat wat stabieler. maar ja een goeie windvlaag en hij ligt weer. ondertussen zit de verkoper dingen te verkondigen die ze bij de verkoop nooit hebben genoemd. verkochten er wel een koffer bij en een zwaar slot, resultaat: top zwaar en koffer er weer af kunnen halen en de ketting verkocht. enige positieve hiervan is dat de katten het een fijne mand vinden
maar nu komt de grap, ipv het achterstepje voor de bijrijder eraf te halen hebben ze die blok standaard eronder uitgehaald. waar ik uiteraard van zei WTF. maar er was geen discussie mogelijk. hoop moeilijk gedoe. welke idioot zou nou de meest stabiele standaard van je scooter af laten halen? mijn schuur ook geen landhuis en moet hij op een blokstandaard staan. maar ik 'm op tillen en dan op de standaard zetten anders trek je 'm weer krom (niet verteld bij de verkoop)
gisteren gebeld erover,ik moest even langsrijden (1,5 uur) inmiddels kreeg ik vandaag een pakketje met de standaard erin