Filters

9

Zeer fijn en leerzaam

Je kan makkelijk lessen plannen en super fijne instructeurs. Het gaat volledig op je eigen tempo en je krijgt leerzame en nuttige tips en tricks. Ik heb binnen zodoende binnen 3 maanden mijn rijbewijs gehaald.

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel overzichtelijk en in 1x keer geslaagd.

Ik ben zelf op m’n 16e begonnen met Ayse en bij haar kan je echt op je gemak vragen stellen. Fouten maken js niet erg ze legt duidelijk uit waar je op moet letten. Ik ben in 1x geslaagd.

  • Aanbevelen? Ja
10

perfect!!

hele fijne uitleg, duidelijk ook. heel behulpzaam. hele goede rij instructeur.

  • Aanbevelen? Ja
6

Goede service, maar gemixte kwaliteit van instructeurs

Ik heb zelf 3 instructeurs gehad bij Rijless. Een keer kwam dit omdat ik ging verhuizen en de andere keer kwam dit doordat er niet meer op mijn berichten naar de instructeur geantwoord werd. De eerste instructeur die ik had had een mooie audi, maar daar houden de positieve aspecten op. De man werd snel agressief wanneer het verkeer niet meegaat, iets dat niet helpt bij het voorkomen van stress in een beginnende chauffeur. Hij was ook erg traag met het introduceren van nieuwe concepten, zoals de snelweg, waar ik 12 lessen op moest wachten Toen ik verhuisde werd ik met een fijne instructeur gezet die waarschijnlijk veel te veel rijders aanneemt. Ook had hij altijd iets waardoor hij de les moest annuleren. Hij kon het wel goed uitleggen maar helaas begon hij me te negeren, iets dat eigenlijk slechter is dan een slechte instructeur zijn in het vak van professionaliteit. Mijn laatste instructeur was erg fijn, en heeft me goed op weg geholpen tot het einde van m’n rijexamen. Daar zijn helemaal geen klachten over Rijless heeft me altijd erg professioneel geholpen met het zoeken van een nieuwe instructeur, en dit kan gedaan worden met een hele snelle en vriendelijke service line. Helaas vind ik dit bij een rijschool het minst boeiende aspect, want de kwaliteit van de instructeurs gaat boven alles. Had ik vooraf geweten hoe mijn ervaring met het behalen van mijn rijbewijs was, had ik een andere rijschool gekozen. Rijless moet meer kwaliteit inspectie doen.

  • Aanbevelen? Nee
10

Perfect

Perfect

  • Aanbevelen? Ja
10

Een erg fijne en leerzame les!

Het was mijn eerste keer autorijden ooit. Het was heel fijn en leerzaam!

  • Aanbevelen? Ja
7

Goede lessen en duidelijke service

Het was fijn dat ik al relatief snel kon beginnen met rijlessen. De rijlessen waren goed met duidelijke uitleg. In de lessen had ik wel graag meer voorbereid willen worden op snelwegrijden/ inhalen e.d. Ik had het idee dat de focus erg lag op waar er in Groningen op getoetst wordt

  • Aanbevelen? Ja
10

In een keer geslaagd dankzij Denis!

In mijn ervaring is het rijden bij rij less erg ontspannen en leer je hier goed stapsgewijs rijden. De voortgang wordt netjes bijgehouden en je werkt daarmee op een prettige manier naar je examen toe. Ik zou het zeker aanraden om met Denis te rijden.

  • Aanbevelen? Ja
9

Goede kwaliteit rijschool

Mijn instructeur suleyman was een fantantisghe docent. Hij was streng genoeg voor me om in een keer te halen en ik ben daar erg dankbaar voor. Met is het ook zeer gezellig en als je hem hebt als rij instructeur dan weet je zeker dat je gaat slagen. Ben er trots op mezelf en nogmaals dankbaar. Suleyman de beste!

  • Aanbevelen? Ja
10

Masir gaf mij na een stukje rijden een korte samenvatting van mijn plus en min punten.

Ik ben heel tevreden over Masir, ik heb een aantal rijleraren gehad bij andere rijscholen en heb 5 keer examen gedaan voor ik geslaagd was. Ik kan zeggen dat hij echt heel goed is in wat hij doet. Super blij met mijn rijbewijs!!! Administratie en betalingen liepen heel soepel via rijless.nl.

  • Aanbevelen? Ja
8

Top

Makkelijk wisselen tussen rijinstructeur als het niet naar verwachting is.

  • Aanbevelen? Ja
8

Hele fijne rijlessen

Fijne rijlessen en goed met alles begeleid

  • Aanbevelen? Ja
9

Eindelijk gehaald!

Na vele jaren rijles volgen, heb ik nu eindelijk op mijn 25e dankzij Shardha van Rijless van rijbewijs in the pocket! Rijless heeft ervoor gezorgd dat ik snel en zonder te lang wachten kon starten. Omdat ik met mijn eerste instructrice geen klik had, heeft Rijless binnen een week voor mij een nieuwe instructeur geregeld. Heldere communicatie, daadkrachtig en vooral heel vriendelijk. Met de geduldige, maar duidelijke aanpak van Shardha heb ik eindelijk mijn angsten in de auto overwonnen en kan ik nu kilometers gaan maken.

  • Aanbevelen? Ja
8

fijne rijlessen bij goede rijinstructeur en aardige klantenservice

Toen ik begon bij rijless.nl kreeg ik eerst een rijinstructeur toegewezen die erg onvriendelijk was aan de telefoon en steeds geen afspraak kon maken. Ik heb toen contact opgenomen met rijless.nl en die hebben het direct voor mij opgelost door een nieuwe rijinstructeur toe te wijzen. Die was erg aardig en ik heb veel van hem geleerd. Hij vond het erg belangrijk om een goede relatie te hebben met zijn klanten en deed daar goed zijn best voor. Toen ik mijn examen ging plannen via rijless.nl kreeg ik eerst verkeerde informatie over wat ik daarvoor moest doen. Daardoor heb ik wat vertraging opgelopen met het plannen van een examenmoment. Toen ik hierover belde werd dit echter goed opgepakt. Over het algemeen een positieve ervaring!

  • Aanbevelen? Ja
7

Goede instructies en goede rijinstructeur

.

  • Aanbevelen? Ja
7

Vriendelijk en netjes

Door Corona heeft het uiteindelijk 2 jaar geduurd voordat ik mijn rijbewijs heb gehaald. 3 instructeurs en 2 lockdowns verder ben ik eindelijk geslaagd

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed

Ik had een hele goede rij instructeur. Dankzij hem ben ik in een keer geslaagd.

  • Aanbevelen? Ja
9

In één keer geslaagd.

Alles wordt goed uitgelegd en geoefend. Ook wordt er eerlijk vermeld waar je aan moet werken en/of op moet letten.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede ervaring niks om op te merken

Goede rijlessen niks om op te merken

  • Aanbevelen? Ja
9

Goed bereik

Leuke rijschool erg goed!

  • Aanbevelen? Ja
10

Mijn ervaring was goed en door de manier van les geven vond ik het zelfs leuk!

Dank zij de manier van les geven werden de rijlessen iets voor mij om naar uit te kijken. Richting het einde werd ik een beetje onzeker en was ik bang dat ik mijn praktijk niet ging halen.. Gelukkig dankzij mijn rij-instructeur en zijn gouden tips heb ik het in een keer gehaald!:) Rijlessen.nl is zeker een aanrader. (Voor als u wilt weten welke rij instructeur ik had, zijn naam is Moenna)

  • Aanbevelen? Ja
10

Ik heb een fijne proefrijles gehad!

Ik heb mijn eerste rijles hier gehad en ik vond het heel fijn, de rijinstructeur was heel aardig en chill waardoor mijn zenuwen gelijk weg waren. Echt een aanrader!

  • Aanbevelen? Ja
10

Betrouwbare service en een goede rijinstructeur in Johnny gehad.

Johnny is een hele vaardige instructeur die goed aanwijzingen geeft en handelt vanuit zijn eigen expertise. Afspraken werden nagekomen en ik ben geslaagd voor mijn examen. Was allemaal top!

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Joël was vriendelijk en rustig. Legt goed uit en laat je echt zelf rijden zonder alles voor te kauwen. Doe je iets verkeerd, is het geen ramp en doe je iets goed krijg je complimenten. (En een berg smintjes)

  • Aanbevelen? Ja
10

Super goed

Ik ben heel tevreden over deze rijschool. Heb m’n rijbewijs in 1 keer gehaald

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Folkert Elsingastraat 7 C

3067NW Tussentijds 1 maand

8842300

[email protected]

Over RijLESS.nl

Wij gaan voor 100% tevredenheid! Mocht het niet bevallen, geen probleem. Neem dan contact met ons op en we lossen het voor je op. Je tevredenheid vinden we heel belangrijk.

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.