Vandaag vakkundige een Brink trekhaak laten monteren door garage Kloosterman. Keurige gemonteerd zonder overmatig grote sparing in de bumper (wat je bij veel gelijke auto's wél ziet). Na afgeven van de auto in de ochtend netjes thuis gebracht. De wil was er zelfs om de auto eind de dag thuis te brengen. Zeker het aanraden waard om hier een trekhaak te laten monteren (zijn ook Brink-partner).
Met een linker achterdeur die niet meer op slot wou even langs gereden wat dat kon zijn. Auto kon meteen blijven, werd zelf thuisgebracht en 3 uur later werd de auto ook weer thuisgebracht. ‘s Avond reed ik in de auto bleek dat ze de kabels aan de pedalen ook even hadden aangespannen. Hij rijdt weer lekker soepel. Top service!
Super snel en vakkundig geholpen. Erg klantvriendelijk. Onze autopech was zo weer opgelost waardoor we onze tocht door noord Nederland konden vervolgen. Bedankt garage Kloosterman!
Prima!
Goede afspraken,goede indruk,een aanrader dus! Bovendien het boeket staat na 2 weken nog! ook goed dus1
Ik ben met Garage Kloosterman in aanreaking gekomen, omdat ik een nieuwe tweedehandsauto wilde kopen. Toen ik telefonisch contact opnam, was de persoon aan de lijn al direct er sympathiek. En legde mij e.e.a uit. Toen ik eenmaal bij garage Kloosterman langs ging, stond daar direct iemand klaar , ook met koffie, hadden we een goed gesprek en voelde ons direct op ons gemak. Duidelijk werd alles uitgelegd en voorgelegd, maar zonder enige dwang of pushen. De beslissing bleef ten allen tijde bij mij. Uiteindelijk mijn auto gekocht (Opel Agilla) en kreeg een nieuwe APK, grote beurt. Toen ik de auto ging ophalen, stond hij rijklaar, met alles erbij en kreeg ik ook nog een geweldige bos met bloemen.\\ Al met al , Grote Lof voor deze garage Kloosterman.
super snelle service !!!!!!!! Klaar terwijl je wacht ( lekke band) 10 minuten later weer rijden dat is pas service met vr gr berend kok de wilp
Leuk bedrijf waar men nog tijd voor de klant heeft. Ga zo door.
Transparant bedrijf, alles ziet er keurig en verzorgd uit. Ook al is het zo druk je wordt altijd geholpen. Service staat voorop. Loop eens bij garage Kloosterman binnen de koffie staat altijd klaar. Een compliment mannen. EA DW
je wordt correct behandeld ,ze nemen de tijd voor je ,ik heb hier een Opel corsa 1.4 twinsport, 111 edition bj 2010 gekocht, zeer nette auto de koffie stond klaar ,klein bedrijf maar top.
Ik ben reeds 20 jaar klant bij dit bedrijf en vertrouw blindelings op de medewerkers. Het is prettig om te weten dat ze je precies vertellen hoe de situatie is bij reparatie en dat je de juiste service krijgt. Niet te weinig en zeker geen overbodige zaken. De prijs/kwaliteit verhouding is erg goed. Aanbevelenswaardig.
Ik sluit mij aan bij de klanten die hiervoor hun beoordeling doen,Anne en Bart:ga zo door!!!
Altijd vriendelijk geen gezeur en je wordt gelijk geholpen. kortom een goede garage
Een vakkundig en klantvriendelijkbedrijf, waar eveneens de koffie altijd klaar staat. Ook is het bedrijf niet beroerd om de auto op te halen en weer terug te brengen of de klant eventueel naar huis of werk te brengen. Dus een bedrijf waar zowel de vakkundigheid als klantvriendelijkheid hoog in het vaandel staat.
Als ik bel staan ze klaar. Zelfs op zondagochtend
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.