Goede ontvangst, heldere uitleg bij de cursus goed verzorgde lunch en koffie momenten. ( koffie was echt slecht ) automaat was beter gelukkig
goed
in 2 dagen tijd veel geleerd over de reachtruck en ook genoeg in de praktijk gedaan.
Werken met een heftruck en EPT was voor ons niet vreemd, echter het veiliger werken op een efficiëntere manier is een behoorlijke verrijking.
als me certificaat verlopen is zou ik zeker hier weer terug gaan. alles is goed geregeld theorie, praktijk ruimte heel mooi ingericht. lunch was anders dan normaal hebben ze verteld door corona. maar ondanks dat was de lunch goed verzorgd
Goede cursus gehad Veel van geleerd
Ik vond de cursus BHV heel leerzaam en interessant. Ook heb ik geleerd om te reanimeren. Het enige jammere vond ik dat het daar vooral om draaide en de rest wat minder of niet behandeld werd.
prima
Snel, duidelijk, veilig
leerzaam
Was goed georganiseerd
De cursusleider gaf duidelijke uitleg Was goed te begrijpen voor iedereen. Examen was goed te doen ook een fijne examinator.
Heel goede instructie en uitleg.
Leerzame dag waarbij je je kennis van de vorkheftruck weer mag bijspijkeren en in de praktijk mag brengen. Het is zeker belangrijk om zo nu-en dan weer eens je theoretische kennis onder de aandacht te brengen, zodat het geen automatisme word.
Een instructeur die het vaak mis heeft. Hij vond zichzelf het belangrijkst.
Heb het als een goede cursus ervaren zeer goede info gehad en duidelijk was geen saaie dag
De herhalingsdag was duidelijk in de morgen en in de middag tijdens de praktijk oefeningen.
leerzame dag die zeker niet saai te noemen was.
Bij veilig werken langs de weg geen dagvullend programma en geen praktijk
Heb het erg naar mijn zin gehad
Prettig en duidelijk, alleen was de catering wat mager maar voor de rest oke
Hele fijne/prettige herhalingscursus heftruck gekregen van Rob. Helemaal weer up to date. Gelukkig niet teveel theorie uit het boek. Maar wel fijn dat er ruimte was dat we als groep de theorie uit de praktijk konden delen van onze ervaringen. Hier leer ik persoonlijk meer van dan uit een boek. Ook de bijhorende video's waren positief om weer van te leren. Na de middag was het prettig om met koppels de oefeningen op de heftruck in de praktijk te gaan doen. En kregen we de ruimte om jezelf te corrigeren als dat nodig was. Niet dat iemand continu in je nek staat mee kijken of wel alles wel goed gaat. Tot slot wil ik graag zeggen dat we met een groep van 6 waren. Dit is precies goed om iedereen volledige aandacht te geven. Zeker als de groep groter is dan wordt de aandacht ook een stuk minder. Ik zou Rob voorlopig niet pensioen sturen wat ik vind zijn manier les geven zeer goed. Hoop hem nog vaak in de toekomst te mogen treffen voor deze cursus!
In 2 dagen mijn hef- en reachtruck certificaat behaald, Nice!
Voor een logistiek opleidingscentrum een beroerde locatie
Nvt
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.