Wat een verschrikking en een schande voor de rijschoolbranche.
Vanaf het begin ging het mis, telkens andere afspraken en 2 x2 lessen en examen doen veranderde in een ochtend alles achter elkaar.
9 uur verzamelen in Rijswijk, maar pas 9:20 starten voor 4 x 50 min rijles voor mijn scooterexamen. Rij instructeur, de eigenaar, was onderweg aan het bellen op zijn scooter (lekker voorbeeld), stopte telkens om te roken en gaf wat vage uitleg.
Vervolgens vond hij het na 2 uur wel even genoeg, ging 15 min weg, daarna nog 10 min even rijden en ik moest examen doen (na ruim 2 uur les wat nou 4X50 min) op een scooter die niet geschikt was. Vervolgens was hij weg na het examen en liet mij ruim een uur bij de examen locatie wachten om mij vervolgens bij een industrieterrein in Zoetermeer achter te laten. Zie maar hoe je thuis komt. Examen doen moet ik overdoen omdat oortjes niet werkte, maar moet zelf extra lessen betalen, terwijl ik gewoon nog meer dan een uur te goed heb en werkelijk nauwelijks instructie heb gehad..