
Ik en de kinderen waren met blije gezicht ontvangen. Elke keer hadden wij warme welkom. Wij hadden volle aandacht en met respect en provisioneel behandeld. Ik vond het super dat ik kon kiezen of ik s avond of in het weekend wil behandeld worden.
Altijd vriendelijk en professioneel geholpen door verschillende baliemedewerkers, tandartsen en ondersteuners. Helaas laatst een minder goede ervaring bij de mondhygienist. Er onstond een verschil van inzicht over de rekening. Reinigen gaat in tijdseenheden. Er werd meer tijd gerekend dan ik uberhaupt op die stoel heb gezeten. Eigenlijk was ze ook nog eens behoorlijk lang bezig met nauwkeurig mijn pockets meten, omdat ik voor het eerst kwam. Als je het strikt bekijkt wordt die tijd eigenlijk dubbel gedeclareerd. De tijd waarin wordt gereinigd verschijnt ook nog een prestatiecode pockets meten. Schijnbaar kun je dat tegelijk doen. Zou best kunnen dat dit een gebruikelijke wijze van rekenen is in het hele land, maar aangezien ik gewoon per pin meteen de rekening betaal voelt het dubbel. Na het afrekenen kreeg ik pas de rekening mee, en moest ik dus terug voor uitleg (voelde wel genant). Hygienist werd erbij gevraagd, zij was niet onredelijk maar natuurlijk wel haastig (nieuwe client, en ook wrs geen zin in discussie neem ik aan, net als ik!) Ik zou een stukje terug krijgen, echter dat was technisch niet mogelijk. Volgende keer wordt het verrekend. Al met wel goed opgelost m.i. maar ik hoop dat er mogelikkheden bestaan om meer eenduidigheid/voorspelbaarheid/transparantie te krijgen over de opbouw en inhoud van de rekening; liefst al voor ik in de stoel ga zitten. Zou wellicht ook meer rust geven in het werk voor de mondhygienist. Volgende keer ga ik natuurlijk heel precies op de klok zitten kijken. Hoop dat de feedback in positieve zin kan bijdragen aan procesmatig nieuwe ideeen.
Alle behandelingen zijn duidelijk en deskundig.
Altijd vriendelijk en prima uitleg over de behandeling.
welkom, gedreven tandarts
Zeer fijne en goede ervaring goede uitleg helder en duidelijk. Hangt een warme sfeer.
Veel betaald voor parodontitis, offerte werd achteraf duurder en heb nu nog last van kiespijn, voor de behandeling niet. Ook weer foto's gemaakt en kunnen het niet vinden. Kosten lopen de pan uit.
Ik ben overgestapt naar Mondzorgcentrum Utrecht en heb veel angst voor de tandarts. Voor het eerst heb ik rustig en ontspannen in de stoel gelegen. Er werd de tijd voor mij genomen en goed naar me geluisterd. Heel fijn!
door het tekort aan parkeerplaatsen is mijn score 4.5 ipv 5 star.
.
Vriendelijke receptioniste. Tandarts nam de tijd voor introductiegesprek. Goeie uitleg
Goede ervaring, echter ben ik telkens door een andere tandarts geholpen waar ik gewend ben van eerdere tandartspraktijken (en het prettig vind) om telkens dezelfde tandarts te hebben. Verder prettig dat ze heel transparant zijn over de kosten van iedere behandeling en ik vind het ontzettend fijn dat ze ook buiten de standaard werktijden open zijn.
Zorgverlener Mondhygiëniste afspraak inplannen, het duurt te lang, (twee maanden) om op tijd te worden geholpen.
Kom regelmatig bij de mh en tandarts. De ontvangst is altijd best relaxt. Een modern en schoon gebouw. Er wordt altijd verteld wat er gaat gebeuren. Erg tevreden over de behandelaars. Ook de receptiemedewerksters.
Kundige tandartsen en mondhygiënisten. Goede communicatie en snel in het contact opnemen. Geven duidelijke adviezen.
Zeer tevreden
Super goed ik ben tevreden met Julllie gr latifa
Prettig bezoek. Tandarts liet precies weten wat ze ging doen, wat erg fijn was. Ook overtuigde ze me het gaatje zonder verdoving te laten vullen, wat inderdaad veel beter was dan met verdoving. Mondhygiënist was ook erg zorgvuldig en niet zo hardhandig. Fijne ervaring voor iemand die niet graag naar de tandarts gaat. Volgende keer ga ik sowieso met minder zenuwen.
Vriendelijke ontvangst aan de balie, vriendelijk geholpen door tandarts en assistente. Kundig en professioneel.
Goede aandacht
matig
Na slechte ervaringen in het verleden met een tandarts, was ik bang geworden. Toen ik hoorde dat een wortelkanaalbehandeling onvermijdelijk was, heb ik vanwege angst die behandeling ruim 2 jaar uitgesteld. Ik ging op zoek naar een 'angsttandarts' die de behandeling evt onder narcose kon aanbieden. Na een gesprek met tandarts Jens van der Slik, wist ik wat me te wachten stond en heb ik op zijn advies toch de afspraak gemaakt. Zijn collega Armin Parsen voerde de behandeling uit. Een narcose bleek niet nodig. Er werd door Armin rekening gehouden met mijn eerdere ervaringen, de uitleg was helder, de benadering vriendelijk en de behandeling was professioneel en pijnloos!!
Medewerkers zijn over het algemeen oké, maar het behandelen gaat super snel. Ik krijg het gevoel alsof niet alles goed gedaan wordt.
Vele deskundigheden onder één dak en de medewerkers hebben goede attitude.
gelukkig snel klaar
Patiëntenvertellen.nl, dé tool waarmee u eenvoudig uw patiëntenenquête kunt afnemen. Met behulp van onze professionele ondersteuning kost het nauwelijks tijd. -Erkenning KRT, KNMT en KRM -Direct contact met Helpdesk -Mogelijkheid tot online publicatie
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.