

Mongelijkheid om online een afspraak te maken.
Openingstijden zijn wat beperkt. Op zaterdag al om 16:00 uur dicht, maandag dicht en geen koopavond. Voor een fulltime werkend iemand als ik maakt dat het wat lastig.
Het heeft een aantal maanden geduurd eer dat we de goede sterkte en lens soort hebben gevonden. Dat vind ik wat lang en moet om de twee weken terug komen... dat vond ik iets wat vervelend....de
geen, of het moet een kop koffie zijn,bij en lange zit.
Professioneel , goede kwaliteit , goede nazorg!
Houden zoals het nu is!
geen
Sinds 40 jaar klant tot volle tevredenheid
Ik wordt altijd professioneel en vriendelijk geholpen
Geen
?
Geen
nvt
fijne zaak kom hier al jaren. Je wordt hier goed geholpen
oogfoto gemaakt prima geholpen gelijk uitslag ook arts gelijk op de hoogte gesteld prima
Goede deskundigheid
Ik belde over een onderzoek in het kader van de glaucoomweek en kon nog diezelfde ochtend terecht. Het onderzoek gebeurde heel professioneel en werd uitvoerig en begrijpelijk toegelicht.
In de Fuik 50
3192HD Hoogvliet
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.