Filters

10

dat het goed is

dat het altijd goed is en dat het goed blijft zo doorgaan niks veranderen

  • Aanbevelen? Ja
10

netjes geholpen en een goed contract

Scherpe prijs vriendelijke kantenservice.

  • Aanbevelen? Ja
5

is niet dicht bij mijn in de beurt

Is voor mij wel interessant, bij tanken korting en autoverzekering scherpe prijs.

  • Aanbevelen? Ja
2

Slecht

Korting is minimaal en de aanbiedingen die ze me sturen heb ik bekeken, ik betaal bij huidige leverancier goedkoper dan hun aanbod.

  • Aanbevelen? Nee
2

Te duur

Tanken bij een andere pomp die geen united consumers pas accepteert is goedkoper. Beide tankstations zijn van hetzelfde merk en liggen 1200 meter van elkaar af.

  • Aanbevelen? Nee
9

Goedkoop waarbij je spaart

Het scheelt best wel veel per liter benzine en er komen steeds meer tankstations die hieraan meedoen

  • Aanbevelen? Ja
4

Zinloos

De tankstations die meedoen met United Consumers zijn vaak zo duur dat je elders goedkoper kan tanken dan bij een tankstation via United Consumers met korting. Bijvoorbeeld bij onbemande tankstations is de prijs vele malen lager.

  • Aanbevelen? Nee
10

Uitstekend

Positief, en een leuk spaarpotje.

  • Aanbevelen? Ja
8

Leuke spaaractie

Tanken moet men toch............dan is het des te leuker om daarbij ook nog voor extra korting te sparen!

  • Aanbevelen? Ja
10

Tanken in het buitenland

Zowel in België, Frankrijk en Duitslan scheelt je dat vele euro's per tankbeurt...daar kan geen UC korting tegenop!

  • Aanbevelen? Ja
10

Mooie korting op brandstof in deze dure tijden

Altijd korting op brandstof plus u c korting is mooi meegenomen

  • Aanbevelen? Ja
8

Er zijn in mijn regio niet veel deelnemende stations

Kan altijd snel het resultaat zien op mijn UC account

  • Aanbevelen? Ja
10

snel geregeld

Kost niets leuke korting en je spaart wat centjes

  • Aanbevelen? Ja
9

Beste ervaring met dit Bedrijf .

Beste Bedrijf, Altijd duidelijk en goed. Energie/Telefonie/ etc Altijd eerlijk en betrouwbaar

  • Aanbevelen? Ja
10

goed bezig

tot nu toe ben ik te vrede

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Men krijgt altijd 1 cent per liter korting, heb in alle jaren dat ik meedoe slechts EEN keer meer gehad.( Geneve Fr)

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Ik ben al jaren lid en nooit klachten gehad

  • Aanbevelen? Ja
9

Zeer begrijpelijk met goede info

Geen opmerkingen

  • Aanbevelen? Ja
9

Leuk sparen

Geen moeite en een mooi presentje

  • Aanbevelen? Ja
10

Ging allemaal soepel en netjes

Het bedrag overgemaakt op mijn rekening om te zien hoe het zou gaan

  • Aanbevelen? Ja
9

Leuk extraatje na een tijdje sparen!

Gemakkelijk gedaan. Kost geen moeite. Alles kun je keurig bijhouden en bekijken.

  • Aanbevelen? Ja
1

Ervaring met Tankpas

Allereerst wordt de spaar zwaar overdreven voorgesteld, men neemt de korting die je zowie zo al krijgt meein de besparing. De tankpas wordt niet herkent, dan moet je weer claimen. En je moet 5euro betalen wanneer je minder dan 250 liter tankt, terwijl je uitsluitend bij bemande tankstations mag tanken. Deelnemer 13988079 is diep diep teleurstelde en stelt unit consumers dan ook in gebreke van wegen belzaren consument, niet werkende pas en het onterecht innen van vijf euro ondanks dat ik met een niet werkend product zit!!!

  • Aanbevelen? Nee
10

prettig tanken met voordeel

Wij tanken te Sneek. Deze pomp ligt meestal op onze route. Als we dan ook nog een extraatje op geldelijk gebied hebben is dat mooi meegenomen. Zéker in deze dure benzinetijd.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed vriendelijke bediening.

In Beek en Donk vriendelijke bediening

  • Aanbevelen? Ja
1

Ik wens hier geen gebruik van te maken. Schrap mij svp van de mail lijst.

Nul.

  • Aanbevelen? Nee

Bedrijfsgegevens

Luchthavenweg 20

5657EB Eindhoven

040 235 05 60

[email protected]

Over UnitedConsumers - Tanken

Wij hechten veel waarde aan jouw mening. Wil je iets kwijt over onze service of producten? Laat het ons weten. Het beoordelingssysteem van Klantenvertellen.nl is 100% onafhankelijk. - Je beoordeling wordt zichtbaar op Klantenvertellen.nl en op de website van UnitedConsumers. - Bij je beoordeling staan alleen je voornaam en woonplaats. - Je achternaam en e-mailadres zijn niet zichtbaar. - UnitedConsumers kan zelf geen beoordelingen aanpassen of verwijderen. - De medewerkers van UnitedConsumers mogen geen beoordelingen plaatsen. UnitedConsumers biedt voordeel op vaste lasten. Door groot in te kopen, krijgen we korting en die geven we aan onze deelnemers. Zo besparen zij op energie, auto- en zorgverzekeringen, brandstof en mobiele abonnementen.

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.