
Garage werd mij aanbevolen door mijn garagist in Frankrijk. Reparatie verijsde grondige onderzoek naar een elektrische storing waardoor de auto niet de CT keuring ging. Was meer dan 2 jaar opzoek naar iemand deze klus aan kon. De rit van 998km was het zeker waard. Zeer prettig zaken me jullie te doen. Auto ook blij.
Vertrouwd, betrokken, vakkundig en persoonlijk. Alles in afstemming.
leuke en ervaren mensen een minpunt en dat is je voor de leenauto grof geld moet betalen dit hoort toch gewoon bij de service van het bedrijf
Zeer klantvriendelijk en behulpzaam en deskundig personeel.
Fijne monteurs
Vakkundige mensen
Direct geholpen met het vervangen van achterlicht
Vakkundig
zeer goed on het uit zoeken van storingen en het behulpzaam zijn al valt dit gedeeltelijk buiten hun vakgebied . Het ging hier om een aangepaste bus met lift en automatische duuropening . vakkundig gemaakt met een zeer goede omschrijving van hoe d.e toestand van de lift en deuropeners
Toch tevreden
Top
Vakkundig en vriendelijk te woord gestaan. Garage ziet er ook ordelijk en netjes uit.
Renault Twingo had kleine/grote beurt.
Wordt goed op de hoogte gehouden. Binnen 36 uur hersteld. Prijs viel tegen maar is wel goed uitegelgd
Goed
Goed geholpen
Goed
no nonsens bedrijf vaklui en redelijke prijs wat wil je nog meer
.
De mankementen aan mijn auto zijn vakkundig gediagnosticeerd en verholpen. Goed communicatie. Transparant. Zeer tevreden.
Volgens sfspraak
Prima
Zeer kundig en net geholpen bij de aankoop van een auto
.
goede communicatie en service
Doctor Huub van Doorneweg 26 F
5753 PM Deurne
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.