
Vriendelijk en kundig geholpen.
Goed en bij wijzigingen wordt je op tijd geïnformeerd.
Bij de tandarts was de controle kalm en prettig. Er werd rustig in de mond gekeken en beheerst met een haakje etc gewerkt. Bij de mondhygienist ging het ruwer. Natuurlijk moet er echt wel gewerkt worden om tandsteen te verwijderen, maar het ging ook vrij ruw. Zelfs schoot deze persoon even flink uit, wat behoorlijk pijnlijk was. Er werd geen verontschuldiging gemaakt. De hele behandeling is al best een uitdaging, omdat er flink langs en onder het tandvlees gewerkt wordt. Al met al niet fijn. Gelukkig vergeet je het daarna wel weer snel, maar toch... Mijn gebit was daarna wel echt goed gereinigd. Verderop wordt de naam van de persoon gevraagd. Die weet ik niet meer.
Geachte mevrouw, Allereerst bedankt voor uw review. Mondhygiëne kan inderdaad in sommige situaties gevoeliger of zelfs wat pijnlijk zijn. Vervelend om te horen wat er gebeurd is, we zullen dit intern ook bespreken. Hopend u voldoende te hebben geïnformeerd. Mvg Mondzorgcentrum Lopik
Ik ben erg tevreden over mijn huidige tandarts. Kan een persoonlijk praatje houden, vertelt precies wat er gedaan moet worden en wekt vertrouwen in de behandeling.
ik werd goed en vriendelijk behandeld
Niks op aan te merken, prima zorg, fijne omgang
Alles goed verlopen, vriendelijk personeel. Soms wat uitloop maar ja het is nu eenmaal gezondheidszorg. Liever dat ze de tijd nemen en dat het goed gebeurd dan dat het in alle haast gebeurd. Proberen ook echt mee te denken qua kosten en kwaliteit.
Mijn tand voortand voor de tweede keer afgebroken. Eigen tandarts niet aanwezig. Andere tandarts zegt dat het een moeilijk verhaal wordt. Alhoewel ik instemde met reparatie had de tandarts beter moeten weten want binnen half uur lag de tand er al weer af. Rekening 216 euro voor half uur, is wel heel erg zuur. Bij laatste bezoek eigen tandarts beloofde ze het intern te zullen bespreken maar desondanks eergisteren een herinnering van de rekening met boeteclausule van 40 gekregen. Die heb ik onder protest betaald. Mijn ervaring met MZ Lopik, is die van een rommelige, luidruchtige praktijk en zou ik niemand aanbevelen met uitzondering van Liza, die me altijd vakkundig en vriendelijk heeft bejegend.
Geachte mevrouw, Fijn dat wij elkaar gister( 30/4) hebben kunnen spreken. De inhoud hiervan laten we privé, is niet nodig om dit op dit platform te bespreken, ,lijkt ons. Mvg Mondzorgcentrum Lopik
Prima
Prima
Netjes geholpen door Daan, rustig en fijn geholpen!!
Spontaan, beleefd, duidelijk.
Tandarts Daan werkt rustig en secuur. Bij de tandtechnieker twijfel ik wat ivm plaatje, zit niet helemaal perfect.
Goed
Mijn ervaring is goed
Werk wat ze doen is goed wel gaat het beetje hardhandig maar dat zal wel moeten neem ik aan En ik vind dat er meer om de patiënten gegeven moet worden steek er meer tijd in het is nu net een fabriek
Prima
Ik ben tevreden over de behandeling
Ik voelde me geen mens maar een "GEBIT "
Heel fijn geholpen
Zie titel
Ik kwam voor een nieuwe vulling, die eruit was. Nadat er een foto was genomen, bleek er een ontsteking onder te zitten en moest er een zenuwbehandeling worden gedaan. Werd er gemeld dat de kosten hiervoor € 600,-- zijn. Ik ben een half uur binnen geweest en volgende week voor de nieuwe vulling waarschijnlijk nog minder. Dan vind ik € 600,-- wel een extreem hoog bedrag. Mijn vrouw was de dag ervoor bij Lisa geweest en kreeg voor een ontsteking eerst een antibiotica kuur voorgeschreven. Weet niet de naam door wie ik geholpen ben.
Had vandaag een nieuwe tandarts hij werkt helemaal top en relaxed
Van tevoren werd de behandeling besproken
Deze praktijk heeft goede bereikbaarheid en is ook goed online te bereiken, via de website of telefonisch. Expertise en advies, zeer bereid mee te denken en heel makkelijk inplannen. Ook voor spoed is er meestal direct tijd. Zeker aan te raden!
beatrixplantsoen 1 c
3411 DA Lopik
Patiëntenvertellen.nl, dé tool waarmee u eenvoudig uw patiëntenenquête kunt afnemen. Met behulp van onze professionele ondersteuning kost het nauwelijks tijd. -Erkenning KRT, KNMT en KRM -Direct contact met Helpdesk -Mogelijkheid tot online publicatie
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.